Marie Antoinette Chocolatier ,İstanbul’un en kaliteli ve en zevkli butik çikolata markalarının başında geliyor.Kurucusu Rojda Demirer ve kardeşi Ruken Demirer ‘in iş birliği ile tasarlamış oldukları enfes çikolatalar büyük beğeni topluyor.1700’lü yıllara dayanan dekorasyon tarzıyla sizleri alıp o yıllara götürüyor.

Çikolatanın başkenti olan Belçika’dan gelen hammaddesi ile günlük ve el işçiliği ile hazırlanan , içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Marie Antoinette Chocolatier damak tadına düşkün olan kişilerin vazgeçemeyeceği bir tat sunuyor.

Lezzeti kadar görsel ve birbirinden şık ambalajlarıyla da çok kısa sürede tadanların takdirini kazanmayı başardı. Ahşap kitap kutularla satın alınan çikolatalar sanki bir kütüphanenin en değerli parçasını alıyormuşcasına kıymetli hissettirir.

Marie Antoinette çikolatalarında dikkat edilen en önemli unsurlardan bir tanesi de hijyen ; hijyene dikkat edilmesi gereken en önemli dönemdeyken bu konuda asla taviz vermiyor hijyen kurallarına dikkat ederek ürünlerimizi özenle hazırlamaya sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul’un gözde muhitlerinden olan Nişantaşı ve Zorlu Center AVM’ de 60’dan fazla çeşidiyle siz değerli alıcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca online sistem üzerinden İstanbul içerisinden vereceğiniz siparişlerde en hızlı şekilde sizlere ulaştırılıyor.